July 18

झरी र देश #iamwithdrkc

तीन दिन को बिदा बोकेर घर गएको थिए। तिनै दिन झरि पर्यो। पानि परेकोले होला बिधुत अपराधिकरण ले आक्कल झुक्कल बाहेक बिजुलि पठाइरह्यो। भान्जा हरुले मोटु पत्लु माज्जाले हेरे हामिलाइ पनि देखाए। बाहिर बादल ले घर को धुरी छोएर दौडिदै थियो,घरी घरी कुहिरो ले घर लाइ घपल्लकै छोपथ्यो। मैले पिडिमा बसेर आमाले पोलिदिएका हरिया मकै र मोही खादै महात्मा गान्धी को आत्मकथा(The Story of My Experiments with Truth ) पढ्दै गर्दा जोडियो देश र जोडिदै जानुभयो डा. गोविन्द के.सी र महावीर पुन। सबैलाइ थाहा छ दुवै जना आ-आफनै तरिकाले यो देश का लागि लड्दै हुनुहुन्छ। मलाइ धेरै कुरा थाहा छैन तर महात्मा गान्धीले भने को कुरा मा विश्वास गर्ने हो भने There is no God higher than Truth. र मलाइ विश्वास छ गान्धी को बिचार, डा. गोविन्द के.सी र महावीर सर सबैको जित हुनेछ र जित हुनेछ हामि सबै नेपालीको। जय नेपाल! #iamwithdrkc #iamwithmahabirpun
Copyright 2016. All rights reserved. sachinpaudel.com.np

Posted July 18, 2016 by august in category "General

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *